B32563J3155J000
Hua Hua
Tau Wae: B32563J3155J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC 2DIP
Ngā Rauemi: B32563J3155J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3680 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32563J3155J000
Tau Wae B32563J3155J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC 2DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 106333 pcs Pepa Raraunga B32563J3155J000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Raupapa SilverCap™ B32563 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case 2-DIP
Ētahi Ingoa B32563J3155J
B32563J3155J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Te kaha 1.5µF Nga tono General Purpose