B32563J3105M000
Hua Hua
Tau Wae: B32563J3105M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 20% 2-DIP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4560 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32563J3105M000
Tau Wae B32563J3105M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 20% 2-DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 141210 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi - Raupapa B32563
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 2-DIP Ētahi Ingoa B32563J3105M
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Te kaha 1µF