B32563J1225K000
Hua Hua
Tau Wae: B32563J1225K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.2UF 10% 100VDC 2DIP
Ngā Rauemi: B32563J1225K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32563J1225K000
Tau Wae B32563J1225K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 2.2UF 10% 100VDC 2DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101403 pcs Pepa Raraunga B32563J1225K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Raupapa SilverCap™ B32563 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case 2-DIP
Ētahi Ingoa B32563J1225K
B32563J1225K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Te kaha 2.2µF Nga tono General Purpose