B32563J1156K289
Hua Hua
Tau Wae: B32563J1156K289
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 15UF 10% 100VDC 2DIP
Ngā Rauemi: B32563J1156K289.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2480 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32563J1156K289
Tau Wae B32563J1156K289 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 15UF 10% 100VDC 2DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32699 pcs Pepa Raraunga B32563J1156K289.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.945" L x 0.429" W (24.00mm x 10.90mm) Raupapa B32563
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case 2-DIP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 15µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Te kaha 15µF Nga tono General Purpose