B32562J1225J289
Hua Hua
Tau Wae: B32562J1225J289
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.2UF 5% 100VDC 2DIP
Ngā Rauemi: B32562J1225J289.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4760 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32562J1225J289
Tau Wae B32562J1225J289 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 2.2UF 5% 100VDC 2DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 106175 pcs Pepa Raraunga B32562J1225J289.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Raupapa SilverCap™ B32562 Ratonga -
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case 2-DIP
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Te kaha 2.2µF