B32562J1155J189
Hua Hua
Tau Wae: B32562J1155J189
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.5UF 5% 100VDC 2DIP
Ngā Rauemi: B32562J1155J189.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32562J1155J189
Tau Wae B32562J1155J189 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 1.5UF 5% 100VDC 2DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 182539 pcs Pepa Raraunga B32562J1155J189.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Raupapa SilverCap™ B32562 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-DIP
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Te kaha 1.5µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
B32562J1225J289
B32562J1225J289
Kaihanga: EPCOS
Whakaahuatanga: CAP FILM 2.2UF 5% 100VDC 2DIP
I roto i te taonga: 106175 pcs
Tikiake: B32562J1225J289.pdf
RFQ
B32562J1155J
B32562J1155J
Kaihanga: EPCOS (TDK)
Whakaahuatanga: CAP FILM 1.5UF 5% 100VDC 2DIP