B32561J1824J000
Hua Hua
Tau Wae: B32561J1824J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.82UF 5% 100VDC 2DIP
Ngā Rauemi: B32561J1824J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32561J1824J000
Tau Wae B32561J1824J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.82UF 5% 100VDC 2DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 179618 pcs Pepa Raraunga B32561J1824J000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Raupapa SilverCap™ B32561 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case 2-DIP
Ētahi Ingoa B32561J1824J
B32561J1824J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.82µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Te kaha 0.82µF Nga tono General Purpose