B32561J1684J189
Hua Hua
Tau Wae: B32561J1684J189
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.68UF 5% 100VDC 2DIP
Ngā Rauemi: B32561J1684J189.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32561J1684J189
Tau Wae B32561J1684J189 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 5% 100VDC 2DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 305349 pcs Pepa Raraunga B32561J1684J189.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.453" L x 0.142" W (11.50mm x 3.60mm) Raupapa SilverCap™ B32561
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-DIP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.248" (6.30mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Te kaha 0.68µF Nga tono General Purpose