B32560J8242K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32560J8242K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2400PF 10% 630VDC 2DIP
Ngā Rauemi: B32560J8242K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32560J8242K000
Tau Wae B32560J8242K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 2400PF 10% 630VDC 2DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 546223 pcs Pepa Raraunga B32560J8242K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 400V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Raupapa SilverCap™ B32560 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case 2-DIP
Ētahi Ingoa B32560J8242K
B32560J8242K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 2400pF Film Capacitor 400V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Te kaha 2400pF Nga tono General Purpose