B32560J8222K000
EPCOSEPCOS
B32560J8222K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32560J8222K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2200PF 10% 630VDC 2DIP
Ngā Rauemi: B32560J8222K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32560J8222K000
Tau Wae B32560J8222K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 2200PF 10% 630VDC 2DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 529653 pcs Pepa Raraunga B32560J8222K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 400V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.354" L x 0.098" W (9.00mm x 2.50mm) Raupapa SilverCap™ B32560
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 2-DIP Ētahi Ingoa B32560J8222K
B32560J8222K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF Film Capacitor 400V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Te kaha 2200pF