B32524Q0685J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32524Q0685J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 6.8UF 5% 63VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32524Q0685J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1280 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32524Q0685J000
Tau Wae B32524Q0685J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 6.8UF 5% 63VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37787 pcs Pepa Raraunga B32524Q0685J000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 40V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm) Raupapa B32524
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32524Q 685J
B32524Q685J
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.827" (21.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Te kaha 6.8µF Nga tono Automotive; EMI, RFI Suppression