B32523R0156K000
EPCOSEPCOS
B32523R0156K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32523R0156K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 15UF 10% 63VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32523R0156K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2160 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32523R0156K000
Tau Wae B32523R0156K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 15UF 10% 63VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30696 pcs Pepa Raraunga B32523R0156K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 40V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm) Raupapa B32523
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32523R 156K
B32523R156K
B32523R156K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 50 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 15µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Te kaha 15µF Nga tono Automotive; EMI, RFI Suppression