B32523Q8224K289
EPCOSEPCOS
B32523Q8224K289 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32523Q8224K289
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: B32523Q8224K289.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2320 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32523Q8224K289
Tau Wae B32523Q8224K289 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 106284 pcs Pepa Raraunga B32523Q8224K289.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm) Raupapa B32523
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 200V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial Te kaha 0.22µF