B32523Q8224K000
EPCOSEPCOS
B32523Q8224K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32523Q8224K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: B32523Q8224K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32523Q8224K000
Tau Wae B32523Q8224K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101653 pcs Pepa Raraunga B32523Q8224K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm) Raupapa B32523
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32523Q8224K
B32523Q8224K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 200V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Te kaha 0.22µF Nga tono Automotive; EMI, RFI Suppression