B32523Q1155K189
EPCOSEPCOS
B32523Q1155K189 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32523Q1155K189
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.5UF 10% 100VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32523Q1155K189.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32523Q1155K189
Tau Wae B32523Q1155K189 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 1.5UF 10% 100VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91749 pcs Pepa Raraunga B32523Q1155K189.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm) Raupapa B32523
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 50 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial Te kaha 1.5µF