B32523Q106K289
EPCOSEPCOS
B32523Q106K289 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32523Q106K289
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10UF 10% 63VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32523Q106K289.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1560 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32523Q106K289
Tau Wae B32523Q106K289 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 10UF 10% 63VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46471 pcs Pepa Raraunga B32523Q106K289.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 40V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Raupapa B32523 Ratonga -
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa B32523Q 106K289
B32523Q0106K289
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Te kaha 10µF Nga tono Automotive; EMI, RFI Suppression