| Tau Wae | B32522Q8104J000 | Kaihanga | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 224950 pcs | Pepa Raraunga | B32522Q8104J000.pdf |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 630V | Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 200V |
| Te manawanui | ±5% | Whakamutunga | PC Pins |
| Rahi / Rahi | 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) | Raupapa | B32522 |
| Ratonga | - | Packaging | Bulk |
| Paa / Case | Radial | Ētahi Ingoa | 495-1269 B32522Q8104J B32522Q8104JZ1 |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C | Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Te Tae Kaituku Taeke | 36 Weeks |
| Te Whakahaere Arataki | 0.591" (15.00mm) | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Teitei - Tae (Max) | 0.492" (12.50mm) | Ngā āhuatanga | - |
| Rauemi Dielectric | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized | Whakaahuatanga Taipitopito | 0.1µF Film Capacitor 200V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial |
| Te kaha | 0.1µF | Nga tono | Automotive; EMI, RFI Suppression |