B32522Q1225K189
EPCOSEPCOS
B32522Q1225K189 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32522Q1225K189
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.2UF 10% 100VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32522Q1225K189.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32522Q1225K189
Tau Wae B32522Q1225K189 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 2.2UF 10% 100VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 99927 pcs Pepa Raraunga B32522Q1225K189.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Raupapa B32522
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial Te kaha 2.2µF