B32522N6684J289
EPCOSEPCOS
B32522N6684J289 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32522N6684J289
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.68UF 5% 450VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32522N6684J289.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2560 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32522N6684J289
Tau Wae B32522N6684J289 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 5% 450VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 136480 pcs Pepa Raraunga B32522N6684J289.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Raupapa B32522
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 200V 450V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial Te kaha 0.68µF