B32522N6564K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32522N6564K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.56UF 10% 450VDC RAD
Ngā Rauemi: B32522N6564K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32522N6564K000
Tau Wae B32522N6564K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.56UF 10% 450VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 156946 pcs Pepa Raraunga B32522N6564K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Raupapa B32522 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa B32522N6564K
B32522N6564K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.56µF Film Capacitor 200V 450V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial Te kaha 0.56µF