B32522E6104K189
EPCOS (TDK)EPCOS (TDK)
EPCOS (TDK)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32522E6104K189
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32522E6104K189.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32522E6104K189
Tau Wae B32522E6104K189 Kaihanga EPCOS (TDK)
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 222363 pcs Pepa Raraunga B32522E6104K189.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 200V Te manawanui 0.1µF
Whakamutunga PC Pins Te Rahi Whenua Whenua 0.591" (15.00mm)
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Raupapa B32522
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive; EMI, RFI Suppression
Ko te poari Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga B32522E6104K189 Life @ Temp. -
Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 0.1µF ±10% Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Taitapa Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
I teie nei - Te rerenga 400V