B32522E6104K000
EPCOSEPCOS
B32522E6104K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32522E6104K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32522E6104K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32522E6104K000
Tau Wae B32522E6104K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 186424 pcs Pepa Raraunga B32522E6104K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Raupapa B32522
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-77145
B32522E6104K
B32522E6104K-ND
B32522E6104K000-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Te kaha 0.1µF Nga tono Automotive; EMI, RFI Suppression