B32021A3562K289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32021A3562K289
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 5600PF 10% 300VAC RAD
Ngā Rauemi: B32021A3562K289.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3320 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32021A3562K289
Tau Wae B32021A3562K289 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 5600PF 10% 300VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 242810 pcs Pepa Raraunga B32021A3562K289.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Raupapa B32021
Ratonga Y2 Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Tae Mahi -40°C ~ 110°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 39 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 5600pF Film Capacitor 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 5600pF