B32021A3562K000
EPCOSEPCOS
B32021A3562K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32021A3562K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 5600PF 10% 1.5KVDC RAD
Ngā Rauemi: B32021A3562K000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32021A3562K000
Tau Wae B32021A3562K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 5600PF 10% 1.5KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 276776 pcs Pepa Raraunga B32021A3562K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1500V (1.5kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Raupapa B32021
Ratonga Y2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32021A3562K
B32021A3562K-ND
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 5600pF Film Capacitor 300V 1500V (1.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 5600pF Nga tono EMI, RFI Suppression