AXM-18RED
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AXM-18RED
Kaihanga / Waitohu: E-Z-Hook
Whakaahuatanga hua LEAD XM HOOK-PIN PLUG RED 18"
Ngā Rauemi: AXM-18RED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AXM-18RED
Tau Wae AXM-18RED Kaihanga E-Z-Hook
Whakaahuatanga LEAD XM HOOK-PIN PLUG RED 18" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21719 pcs Pepa Raraunga AXM-18RED.pdf
Waea Wire 22 AWG Putanga - Kua tohua -
Taerangi Tea - Raupapa E-Z-MICRO-HOOK™ XM
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 18.0" (457.20mm) Micro Hook To Tip Plug Test Lead 1 Lead, Red Tuhinga 1 Lead, Red
Whirihoranga Grabber, Hook to Pin Tip Raina Tae 18.0" (457.20mm)
Hononga Tuarua Tip Plug Hononga Tuatahi Micro Hook
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AXM116415
AXM116415
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: MIL 16PINS CONN
I roto i te taonga: 5940 pcs
Tikiake: AXM116415.pdf
RFQ
AXM-12RED
AXM-12RED
Kaihanga: E-Z-Hook
Whakaahuatanga: LEAD XM HOOK-PIN PLUG RED 12"
I roto i te taonga: 22004 pcs
Tikiake: AXM-12RED.pdf
RFQ
AXM-12-S
AXM-12-S
Kaihanga: E-Z-Hook
Whakaahuatanga: LEAD XM HOOK-PIN PLUG 12" SET/10