AXM-12RED
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AXM-12RED
Kaihanga / Waitohu: E-Z-Hook
Whakaahuatanga hua LEAD XM HOOK-PIN PLUG RED 12"
Ngā Rauemi: AXM-12RED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AXM-12RED
Tau Wae AXM-12RED Kaihanga E-Z-Hook
Whakaahuatanga LEAD XM HOOK-PIN PLUG RED 12" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22004 pcs Pepa Raraunga AXM-12RED.pdf
Waea Wire 22 AWG Putanga - Kua tohua -
Taerangi Tea - Raupapa E-Z-MICRO-HOOK™ XM
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 12.0" (304.80mm) Micro Hook To Tip Plug Test Lead 1 Lead, Red Tuhinga 1 Lead, Red
Whirihoranga Grabber, Hook to Pin Tip Raina Tae 12.0" (304.80mm)
Hononga Tuarua Tip Plug Hononga Tuatahi Micro Hook
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AXM-18BLK
AXM-18BLK
Kaihanga: E-Z-Hook
Whakaahuatanga: LEAD XM HOOK-PIN PLUG BLK 18"
I roto i te taonga: 18629 pcs
Tikiake: AXM-18BLK.pdf
RFQ
AXM130415
AXM130415
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: MIL 30PINS CONN
I roto i te taonga: 5043 pcs
Tikiake: AXM130415.pdf
RFQ
AXM-12-S
AXM-12-S
Kaihanga: E-Z-Hook
Whakaahuatanga: LEAD XM HOOK-PIN PLUG 12" SET/10