RB141C1100-224
E-SwitchE-Switch
RB141C1100-224 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB141C1100-224
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER SPST 15A 125V
Ngā Rauemi: 1.RB141C1100-224.pdf2.RB141C1100-224.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB141C1100-224
Tau Wae RB141C1100-224 Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER SPST 15A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69677 pcs Pepa Raraunga 1.RB141C1100-224.pdf2.RB141C1100-224.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Whakawhiti Mahinga On-Off Raupapa RB1, LAMB
Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 30.00mm x 11.00mm Packaging Bulk
Ētahi Ingoa EG5635
RB141C1100-224-ND
Tae Mahi -20°C ~ 65°C
Momo Tae Panel Mount, Snap-In Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) 12 VDC Momo Whakamarama, Tae Incandescent, Amber
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 10,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch SPST 15A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In Whakatauranga onamata 15A (AC)