L16PLT10KGRNGRN
Hua Hua
Tau Wae: L16PLT10KGRNGRN
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua LED PANEL INDICATOR GRN 24V
Ngā Rauemi: 1.L16PLT10KGRNGRN.pdf2.L16PLT10KGRNGRN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L16PLT10KGRNGRN
Tau Wae L16PLT10KGRNGRN Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga LED PANEL INDICATOR GRN 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8811 pcs Pepa Raraunga 1.L16PLT10KGRNGRN.pdf2.L16PLT10KGRNGRN.pdf
Waimotu - Tae - Tuhinga 24V
Tirohia te Angle - Momo LED
Kāhua Whakamutunga - Raupapa L16
Ratonga DC Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.63" (16.00mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 24.00mm x 18.00mm
Tae Tae Green Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Green Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator Green Clear 24V Rectangle with Flat Top, 24.00mm x 18.00mm