L16PLT10HGRNGRN
Hua Hua
Tau Wae: L16PLT10HGRNGRN
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua PILOT LIGHT RECT GRN 6VDC
Ngā Rauemi: 1.L16PLT10HGRNGRN.pdf2.L16PLT10HGRNGRN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L16PLT10HGRNGRN
Tau Wae L16PLT10HGRNGRN Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga PILOT LIGHT RECT GRN 6VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6562 pcs Pepa Raraunga 1.L16PLT10HGRNGRN.pdf2.L16PLT10HGRNGRN.pdf
Waimotu - Tae - Tuhinga 6V
Tirohia te Angle - Momo LED
Kāhua Whakamutunga - Raupapa L16
Ratonga DC Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.63" (16.00mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakaaetanga Maama - Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 24.00mm x 18.00mm
Tae Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Green Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator Green 6V Rectangle with Flat Top, 24.00mm x 18.00mm