L16PLR10KYELGRN
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L16PLR10KYELGRN
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua PILOT LIGHT RND YLW/GRN 24VDC
Ngā Rauemi: 1.L16PLR10KYELGRN.pdf2.L16PLR10KYELGRN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L16PLR10KYELGRN
Tau Wae L16PLR10KYELGRN Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga PILOT LIGHT RND YLW/GRN 24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6626 pcs Pepa Raraunga 1.L16PLR10KYELGRN.pdf2.L16PLR10KYELGRN.pdf
Waimotu - Tae - Tuhinga 125 V ~ 250 V
Tirohia te Angle - Momo LED
Kāhua Whakamutunga - Raupapa L16
Ratonga AC Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.63" (16.00mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakaaetanga Maama - Mahinga Rangata / Rahi Round with Flat Top, 18.00mm
Tae Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Green Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator Green 125 V ~ 250 V Round with Flat Top, 18.00mm