L16PLR10GGRNGRN
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L16PLR10GGRNGRN
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua NEON PANEL INDICATOR GRN 220V
Ngā Rauemi: 1.L16PLR10GGRNGRN.pdf2.L16PLR10GGRNGRN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L16PLR10GGRNGRN
Tau Wae L16PLR10GGRNGRN Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga NEON PANEL INDICATOR GRN 220V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11578 pcs Pepa Raraunga 1.L16PLR10GGRNGRN.pdf2.L16PLR10GGRNGRN.pdf
Waimotu - Tae - Tuhinga 220V
Tirohia te Angle - Momo Neon
Kāhua Whakamutunga - Raupapa L16
Ratonga AC Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.63" (16.00mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Round with Flat Top, 18.00mm
Tae Tae Green Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Green Tiaki Ingoa IP40
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Neon Panel Indicator Green Clear 220V Round with Flat Top, 18.00mm