KC58A30.002NPS
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KC58A30.002NPS
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY 4POS 350MA 125V
Ngā Rauemi: 1.KC58A30.002NPS.pdf2.KC58A30.002NPS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KC58A30.002NPS
Tau Wae KC58A30.002NPS Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY 4POS 350MA 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23018 pcs Pepa Raraunga 1.KC58A30.002NPS.pdf2.KC58A30.002NPS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga PC Pin
Raupapa KC Pihanga Whakapae Paepae Circular - 10.20mm Dia
Whakaahuatanga Taipitopito Rotary Switch 4 Position SP4T 350mA (AC) 125VAC Panel Mount, Through Hole Te Whakaaro i muri i te Paepae 14.20mm
Whakatauranga onamata 350mA (AC) Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM)
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakautu Whakamutunga Silver
Waehe ma te Poraka SP4T Tuhinga o te Maka 90°
Momo Kaihoko Flatted (6.35mm Dia) Te roa o te Kaihoko 30.00mm