KC58A30.001NLF
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KC58A30.001NLF
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY 4POS 350MA 125V
Ngā Rauemi: 1.KC58A30.001NLF.pdf2.KC58A30.001NLF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KC58A30.001NLF
Tau Wae KC58A30.001NLF Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY 4POS 350MA 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23058 pcs Pepa Raraunga 1.KC58A30.001NLF.pdf2.KC58A30.001NLF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Raupapa KC Pihanga Whakapae Paepae Circular - 9.80mm Dia
Te Kaha Mahi 8.770gfm Tau o nga Tauranga 4
Te maha o nga Porowhita mo te Poraka 1 Te maha o nga Peke 1
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauruhia te Index Fixed Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Rotary Switch 4 Position SP4T 350mA (AC) 125VAC Panel Mount Te Whakaaro i muri i te Paepae 18.50mm
Whakatauranga onamata 350mA (AC) Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM)
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakautu Whakamutunga Gold
Waehe ma te Poraka SP4T Tuhinga o te Maka 90°
Momo Kaihoko Flatted (6.35mm Dia) Te roa o te Kaihoko 30.00mm