KC15A10.001NPS
Hua Hua
Tau Wae: KC15A10.001NPS
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY 5POS 350MA 125V
Ngā Rauemi: 1.KC15A10.001NPS.pdf2.KC15A10.001NPS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KC15A10.001NPS
Tau Wae KC15A10.001NPS Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY 5POS 350MA 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23856 pcs Pepa Raraunga 1.KC15A10.001NPS.pdf2.KC15A10.001NPS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga PC Pin
Raupapa KC Pihanga Whakapae Paepae Circular - 9.80mm Dia
Whakaahuatanga Taipitopito Rotary Switch 5 Position SP5T 350mA (AC) 125VAC Panel Mount, Through Hole Te Whakaaro i muri i te Paepae 14.20mm
Whakatauranga onamata 350mA (AC) Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM)
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakautu Whakamutunga Silver
Waehe ma te Poraka SP5T Tuhinga o te Maka 30°
Momo Kaihoko Flatted (6.35mm Dia) Te roa o te Kaihoko 10.00mm