KC15A10.001NPF
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KC15A10.001NPF
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY 5POS 350MA 125V
Ngā Rauemi: 1.KC15A10.001NPF.pdf2.KC15A10.001NPF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KC15A10.001NPF
Tau Wae KC15A10.001NPF Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY 5POS 350MA 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18460 pcs Pepa Raraunga 1.KC15A10.001NPF.pdf2.KC15A10.001NPF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga PC Pin
Raupapa KC Pihanga Whakapae Paepae Circular - 9.80mm Dia
Te Kaha Mahi 8.770gfm Tau o nga Tauranga 5
Te maha o nga Porowhita mo te Poraka 1 Te maha o nga Peke 1
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauruhia te Index Fixed Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Rotary Switch 5 Position SP5T 350mA (AC) 125VAC Panel Mount, Through Hole Te Whakaaro i muri i te Paepae 14.20mm
Whakatauranga onamata 350mA (AC) Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM)
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakautu Whakamutunga Gold
Waehe ma te Poraka SP5T Tuhinga o te Maka 30°
Momo Kaihoko Flatted (6.35mm Dia) Te roa o te Kaihoko 10.00mm