300AWSP3J6VS2QE
Hua Hua
Tau Wae: 300AWSP3J6VS2QE
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V
Ngā Rauemi: 1.300AWSP3J6VS2QE.pdf2.300AWSP3J6VS2QE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 300AWSP3J6VS2QE
Tau Wae 300AWSP3J6VS2QE Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24260 pcs Pepa Raraunga 1.300AWSP3J6VS2QE.pdf2.300AWSP3J6VS2QE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 120V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-Off-On
Raupapa 300A Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch SPDT 5A (AC/DC) 120V Through Hole Whakatauranga onamata 5A (AC/DC)