300AWSP3J1M6QE
Hua Hua
Tau Wae: 300AWSP3J1M6QE
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V
Ngā Rauemi: 1.300AWSP3J1M6QE.pdf2.300AWSP3J1M6QE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 300AWSP3J1M6QE
Tau Wae 300AWSP3J1M6QE Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35085 pcs Pepa Raraunga 1.300AWSP3J1M6QE.pdf2.300AWSP3J1M6QE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 120V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-Off-On
Raupapa 300A Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals
Te Oranga Rawa 30,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch SPDT 5A (AC/DC) 120V Through Hole, Right Angle
Whakatauranga onamata 5A (AC/DC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo Black