300AWSP1J1M6RE
Hua Hua
Tau Wae: 300AWSP1J1M6RE
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: 1.300AWSP1J1M6RE.pdf2.300AWSP1J1M6RE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 300AWSP1J1M6RE
Tau Wae 300AWSP1J1M6RE Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32462 pcs Pepa Raraunga 1.300AWSP1J1M6RE.pdf2.300AWSP1J1M6RE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa 300A Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch SPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Through Hole, Right Angle Whakatauranga onamata 0.4VA (AC/DC)