300AWSP1J1M2QE
E-SwitchE-Switch
300AWSP1J1M2QE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 300AWSP1J1M2QE
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V
Ngā Rauemi: 300AWSP1J1M2QE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 300AWSP1J1M2QE
Tau Wae 300AWSP1J1M2QE Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35964 pcs Pepa Raraunga 300AWSP1J1M2QE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 120V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa 300A Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 300AWSP1J1BLKM2QE
EG4319-ND
EG4341
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 30,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch SPDT 5A (AC/DC) 120V Through Hole Whakatauranga onamata 5A (AC/DC)