300AWDP4R2BLKM1QE
Hua Hua
Tau Wae: 300AWDP4R2BLKM1QE
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V
Ngā Rauemi: 1.300AWDP4R2BLKM1QE.pdf2.300AWDP4R2BLKM1QE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 300AWDP4R2BLKM1QE
Tau Wae 300AWDP4R2BLKM1QE Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26358 pcs Pepa Raraunga 1.300AWDP4R2BLKM1QE.pdf2.300AWDP4R2BLKM1QE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 120V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga Mom-Off-Mom
Raupapa 300A Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 13.14mm x 7.20mm
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch DPDT 5A (AC/DC) 120V Panel Mount, Flange Whakatauranga onamata 5A (AC/DC)