300AWDP4R16BLKM1RE
Hua Hua
Tau Wae: 300AWDP4R16BLKM1RE
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: 1.300AWDP4R16BLKM1RE.pdf2.300AWDP4R16BLKM1RE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
525 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 300AWDP4R16BLKM1RE
Tau Wae 300AWDP4R16BLKM1RE Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22768 pcs Pepa Raraunga 1.300AWDP4R16BLKM1RE.pdf2.300AWDP4R16BLKM1RE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga Mom-Off-Mom
Raupapa 300A Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 13.14mm x 7.20mm
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch DPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Panel Mount, Flange Whakatauranga onamata 0.4VA (AC/DC)