200MSP1T2B2VS2RE
Hua Hua
Tau Wae: 200MSP1T2B2VS2RE
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: 1.200MSP1T2B2VS2RE.pdf2.200MSP1T2B2VS2RE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 200MSP1T2B2VS2RE
Tau Wae 200MSP1T2B2VS2RE Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35668 pcs Pepa Raraunga 1.200MSP1T2B2VS2RE.pdf2.200MSP1T2B2VS2RE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa 200 Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch SPDT Through Hole Whakatauranga onamata 0.4VA (AC/DC)
Takahanga SPDT Mahinga Whakauru Unthreaded
Momo Kaihoko Standard Round Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated
Te roa o te Kaihoko 5.33mm