200MSP1T2B2M6RE
E-SwitchE-Switch
200MSP1T2B2M6RE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 200MSP1T2B2M6RE
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: 1.200MSP1T2B2M6RE.pdf2.200MSP1T2B2M6RE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 200MSP1T2B2M6RE
Tau Wae 200MSP1T2B2M6RE Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47542 pcs Pepa Raraunga 1.200MSP1T2B2M6RE.pdf2.200MSP1T2B2M6RE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa 200 Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa EG2448
T211001
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals
Te Oranga Rawa 30,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch SPDT Through Hole, Right Angle
Whakatauranga onamata 0.4VA (AC/DC) Takahanga SPDT
Mahinga Whakauru Unthreaded Momo Kaihoko Standard Round
Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated Te roa o te Kaihoko 5.33mm