100SP1T7B13M2REH
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100SP1T7B13M2REH
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: 1.100SP1T7B13M2REH.pdf2.100SP1T7B13M2REH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100SP1T7B13M2REH
Tau Wae 100SP1T7B13M2REH Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36333 pcs Pepa Raraunga 1.100SP1T7B13M2REH.pdf2.100SP1T7B13M2REH.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa 100 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 11.91mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Te roa o te Kaihoko 13.00mm