100SP1T7B13M2QEH
E-SwitchE-Switch
100SP1T7B13M2QEH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100SP1T7B13M2QEH
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
Ngā Rauemi: 1.100SP1T7B13M2QEH.pdf2.100SP1T7B13M2QEH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100SP1T7B13M2QEH
Tau Wae 100SP1T7B13M2QEH Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30181 pcs Pepa Raraunga 1.100SP1T7B13M2QEH.pdf2.100SP1T7B13M2QEH.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 120V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa 100 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 11.91mm Dia
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 100SP1T7B13M2QEH-ND
EG5415
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals
Te Oranga Rawa 40,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch SPDT Panel Mount
Whakatauranga onamata 5A (AC/DC) Takahanga SPDT
Mahinga Whakauru 15/32-32 Momo Kaihoko Standard Round
Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated Te roa o te Kaihoko 13.00mm