100DP3T7B13M2QEH
E-SwitchE-Switch
100DP3T7B13M2QEH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100DP3T7B13M2QEH
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V
Ngā Rauemi: 1.100DP3T7B13M2QEH.pdf2.100DP3T7B13M2QEH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100DP3T7B13M2QEH
Tau Wae 100DP3T7B13M2QEH Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27284 pcs Pepa Raraunga 1.100DP3T7B13M2QEH.pdf2.100DP3T7B13M2QEH.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 120V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-Off-On
Raupapa 100 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 11.91mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 40,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch DPDT Panel Mount Whakatauranga onamata 5A (AC/DC)
Takahanga DPDT Mahinga Whakauru 15/32-32
Momo Kaihoko Standard Round Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated
Te roa o te Kaihoko 13.00mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
100DP3T6B11VS5QEH
100DP3T6B11VS5QEH
Kaihanga: E-Switch
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V
I roto i te taonga: 20916 pcs
Tikiake: 100DP3T6B11VS5QEH.pdf
RFQ
100DP3T7B13M2QE
100DP3T7B13M2QE
Kaihanga: E-Switch