100DP3T6B15M3REH
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100DP3T6B15M3REH
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: 1.100DP3T6B15M3REH.pdf2.100DP3T6B15M3REH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
216 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100DP3T6B15M3REH
Tau Wae 100DP3T6B15M3REH Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25592 pcs Pepa Raraunga 1.100DP3T6B15M3REH.pdf2.100DP3T6B15M3REH.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.062" (1.5mm) Whakawhiti Mahinga On-Off-On
Raupapa 100 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 6.35mm Dia
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 100DP3T6B15M3RE
100DP3T6B15M3RE-ND
Q1243214B
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals
Te Oranga Rawa 40,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch DPDT Panel Mount
Whakatauranga onamata 0.4VA (AC/DC) Takahanga DPDT
Mahinga Whakauru 1/4-40 Momo Kaihoko Flat Anti-Rotation
Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated Te roa o te Kaihoko 11.43mm