100AWSP4T2B4M6RE
Hua Hua
Tau Wae: 100AWSP4T2B4M6RE
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Ngā Rauemi: 100AWSP4T2B4M6RE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100AWSP4T2B4M6RE
Tau Wae 100AWSP4T2B4M6RE Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22043 pcs Pepa Raraunga 100AWSP4T2B4M6RE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 20V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga Mom-Off-Mom
Raupapa 100A Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa EG2440
T201213
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals
Te Oranga Rawa 30,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch SPDT Through Hole, Right Angle
Whakatauranga onamata 0.4VA (AC/DC) Takahanga SPDT
Mahinga Whakauru Unthreaded Momo Kaihoko Standard Round
Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated Te roa o te Kaihoko 7.62mm