100AWSP4T2B4M1QE
Hua Hua
Tau Wae: 100AWSP4T2B4M1QE
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
Ngā Rauemi: 100AWSP4T2B4M1QE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
216 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100AWSP4T2B4M1QE
Tau Wae 100AWSP4T2B4M1QE Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35686 pcs Pepa Raraunga 100AWSP4T2B4M1QE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 120V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga Mom-Off-Mom
Raupapa 100A Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch SPDT Whakatauranga onamata 5A (AC/DC)
Takahanga SPDT Mahinga Whakauru Unthreaded
Momo Kaihoko Standard Round Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated
Te roa o te Kaihoko 7.62mm