D52QD2M4IA-TRAY
Dynastream Innovations Inc.Dynastream Innovations Inc.
D52QD2M4IA-TRAY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D52QD2M4IA-TRAY
Kaihanga / Waitohu: Dynastream Innovations Inc.
Whakaahuatanga hua MODULE
Ngā Rauemi: D52QD2M4IA-TRAY.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D52QD2M4IA-TRAY
Tau Wae D52QD2M4IA-TRAY Kaihanga Dynastream Innovations Inc.
Whakaahuatanga MODULE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9226 pcs Pepa Raraunga D52QD2M4IA-TRAY.pdf
Tuhinga o mua 1.7 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga nRF52832
Raupapa - Ngā Waehere Serial I²C, SPI, UART
Whakaaroaro -96.5dBm RF Family / Paerewa General ISM > 1GHZ
Tuhinga ANT™ Mana - Whakaputa 4dBm
Packaging Tray Paa / Case Module
Ētahi Ingoa 010-01692-01
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Whakatika - Rahi Mahara 512kB Flash, 64kB RAM
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 2.4GHz Raraunga Raraunga 60kbps
Anei - Whakawhiti 16mA I teie nei - Te fariiraa 16mA